سوالات متداول

دایرکتوری پونز، بزرگ ترین مرجع پزشکی و مشاغل B2C در کشور می‌باشد. شما با ثبت پروفایل در پونز، شانس خود را برای نمایش بهتر به مخاطبان اینترنت افزایش می‌دهید.

همانطور که می‌دانید امروزه کاربران نیازهای خود را در گوگل جستجو می‌کنند و با تحقیقات و دانش قبلی از فروشگاهی خرید می‌کنند یا از خدمات یک کلینیک استفاده می‌کنند. پس شما نیاز به رسانه های مستقل و بی طرف دارید تا صدای کسبوکار شما را رسا تر به گوش مخاطبان برساند.

کلمات کلیدی مربوط به شما را بررسی می‌کنیم و با توجه به قدرت و بازدید مناسبی که از موتورهای جستجوگر مثل گوگل داریم، باعث افزایش مراجعین کسب و کار شما می‌شویم. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پروفایل کسب و کار شما در پونز ایجاد شود.

در ادامه سوالات متداول را پاسخ می‌دهیم.

بله در واقع تبلیغ شما در پونز شانس دیده شدن شما در گوگل را افزایش می‌دهد. در نتیجه مشتریان بیشتری به شماره و اطلاعات تماس شما دسترسی خواهند داشت.

اگر کسب و کار یا کلینیک هستید مجوز یا پروانه کسب شما کفایت می‌کند.

بله چنانچه اطلاعات شما تغییر کرد، با پشتیبانی پونز تماس بگیرید تا فوراً اصلاح شود.

خیر ما روی هر مشتری کمیسیونی دریافت نمی‌کنیم و تنها دریافتی پونز از کسب و کارها به صورت اشتراک سالیانه می‌باشد که رقم قابل توجهی نیست.

در حال حاضر تبلیغات پروفایل ها در صفحه اصلی امکان پذیر است، همچنین امکان رزرو بنرهای تبلیغاتی در سایت نیز وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر باید با پشتیبانی پونز تماس بگیرید.