درباره ما

پروفایل شما، اعتبار شما نزد مشتریان است.

داشتن یک پروفایل کامل به همراه اطلاعات تماس شما، یکی از ضرورت هاست. در دنیای امروزی اینترنت، مشتریان شماره شما را حتماً از اینترنت جستجو و پیدا می‌کنند. پس حتماً باید در این فضا حضور داشته باشید وگرنه مشتریان شماره شما را پیدا نمی کنند. برای این منظور راهکار ساده است، به جای هزینه بالا برای طراحی وب سایت، می‌توانید یک پروفایل در پونز ایجاد کنید.

داشتن یک پروفایل در پونز مزایای زیادی دارد که سه مورد اصلی آن را در زیر معرفی می‌کنیم.

افزایش بازدید برای شما

پونز، بازدید مناسبی دارد و علاوه بر اون در موتورهای جستجوگر مثل گوگل دارای جایگاه مناسبی است که این جایگاه می‌تواند در اختیار شما قرار بگیرد.

همیشه در دسترس

مشتریان هر زمان که لازم باشد با جستجو نام شما می‌توانند اطلاعات تماس شما را داشته باشند. پس این یک فرصت برای ایجاد و حفظ مشتریان است.

رزومه شما در اختیار همگان

داشتن یک پروفایل حرفه ای کمک می‌کند تخصص و مهارت شما برای همگان در دسترس باشد و چنانچه کسی نیاز به خدمات شما داشت، به راحتی شما را پیدا کند.

تکنولوژی به سرعت، در حال پیشرفت است…!

تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و منتظر ما نمیماند. شما برای بهتر دیده شدن خود باید از روش های مختلف بازاریابی استفاده کنید، اما بدون شک یکی از بهترین روش های بازاریابی ربایشی یا آهنربایی است. که در این روش به جای اینکه شما به سراغ مشتری بروید، این مشتری است که در موقع نیاز به سراغ شما می‌آید. بنابراین وجهه کاری شما حفظ می‌شود و باعث افزایش اعتبار شما می‌شود.

فرض کنید اگر شما یک دکتر دندانپزشک هستید، افرادی که آدرس یا شماره شما را نداشته باشند، احتمالاً ممکن در گوگل جستجو کنند دندانپزشک حرفه ای در غرب تهران، حالا فرض کنید بعد از این جستجو در گوگل، به پروفایل شما در پونز برسند. به همین راحتی یک مشتری بالقوه آدرس و شماره تماس شما را پیدا می‌کند.